هاست رایگان ابری کلود لینوکس Cloud Linux

هاست رایگان

هاست رایگان سی پنل cPanel ابری رایمون وب !

هاست رایگان ؟ بله ! همونطور که از عنوان صفحه مشخصه بله هاست رایگانه! هاست رایگان ابری یک ماهه کاملا رایگان به شما هدیه میشه و در طول این یه ماه میتونید استفاده کنید و پس از پایان یک ماه در صورتی که رضایت داشتین میتونید با رایمون وب همراه باشید و هزینه ناچیز ماهانه رو پرداخت کنید در غیر اینصورت اگر تمایل و رضایتی به استفاده از هاست های رایگان و ابری (کلود لینوکس) رایمون وب نداشتین بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای ! به همین راحتی میتونید فرار کنید 😀

 

حتما شما می گین چه سودی برای ما داره! بله ضرر هم هستش برای ما اما خب از اونجا که قبلا ما خودمون مثل شما برنامه نویس و وبمستر بودیم و دغدغه پیدا کردن هاست خوب و با کیفیت رو داشتیم این امکان رو برای شما گذاشتیم تا ماه اول رو رایگان کاملا تست کنید و اگر همه چیز مناسب بود ادامه بدین، اینطوری هم شما رضایت دارین و هم ما، ولی اگر از همون اول پول بگیریم ممکنه شما در ماه اول رضایتی نداشته باشید و خب مث اینه که هزینه ای اضافی کردین و خب ما می خوایم شما هم راضی باشید.

 

در انتها اگر شما پس از این یک ماه تمایلی به همراهی با رایمون وب نداشتید، خوشحال میشیم دلیلشو اگر به رایمون وب مربوطه و هاست های رایمون وب مشکلی داره با ما در میون بذارین.

 

جهت سفارش هاست رایگان بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

دریافت هاست رایگان

 


تعریف فنی هاست

سرور در دیتاسنترمیزبانی وب یا وب هُستینگ (به انگلیسی: Web Hosting) به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می‌تواند فایل‌های وب‌گاه خود را در آن قرار دهد.

وب سایت‌ها از مجموعه‌ای از فایلهای مختلف مانند تصاویر، متون و فایلهای برنامه نویسی شده به زبانهای مختلف و سایر اسناد مربوطه تشکیل می‌شود که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. هر شخصی که نرم‌افزارهای لازم و دسترسی به این فایلها را داشته باشد امکان بازدید از این سایت را دارد. حال برای اینکه همه مردم امکان دسترسی به فایلها را داشته باشند نیاز است تا فایلها در کامپیوتری قرار گیرند که همواره به اینترنت پرسرعت متصل است به این کامپیوترها «سرویس دهنده» یا «سرور» می‌گویند.

 

میزبانی اشتراکی
در میزبانی وب معمولاً شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات یک سرور تهیه می‌کنند و توسط کنترل‌پنل‌ها امکانات و فضای آن را بین مشتریان خود تقسیم بندی می‌کنند، که به این خدمات میزبانی اشتراکی یا (به انگلیسی: Shared Hosting) گفته می‌شود.

 

لینوکس
منظور از خدمات هُست لینوکس و در اصطلاح هُست لینوکس مربوط به سرورهای لینوکس است. سرورهای لینوکس از محبوبیت خاصی برخوردار هستند که مهمترین عامل آن کد باز بودن و رایگان بودن آن است. هُست لینوکس بیشتر برای استفاده از زبان PHP و همچنین بانک اطلاعتی MySql است. معمولاً برای هُست‌های لینوکس از کنترل‌پنل‌های سی‌پنل، دایرکت ادمین، پلسک و کلوکزو استفاده می‌شود.

 

منبع: میزبانی وب