اس اس ال SSL رایگان – گواهینامه امنیتی دیجیتال دامنه

 دریافت اس اس ال SSL رایگان در رایمون وب !

اس اس ال رایمون وب

اگر بخواهیم بطور خلاصه در مورد اس اس ال یا ssl یا همان گواهینامه امنیتی دیجیتال دامنه یا سایت را تعریف کنیم، این گواهینامه مثل این میماند که شما از اطلاعات مشتریان یا کاربران محافظت کرده و باعث افزایش امنیت کاربرانتان هنگام پرداخت و خرید محصول از سایت خود یا استفاده از سایتتان میشوید. با داشتن و نصب این گواهینامه می‌توانید براحتی این امنیت را تضمین کنید!

تیم رایمون وب این گواهینامه را برای افرادی که یک سرویس هاست خریداری نمایند بصورت کاملا رایگان برای هر تعداد دامنه که داشته باشند نصب می‌نماید.

جهت سفارش SSL رایگان هم اکنون می‌توانید با پشتیبانی رایمون وب تماس گرفته و یا از طریق ارسال ایمیل و تیکت به ما اطلاع دهید تا برای شما بصورت رایگان SSL نصب کنیم.

سامانه پشتیبانی رایمون وب


 

تعریف فنی SSL – گواهینامه امنیتی دیجیتال

پروتکل اس اس ال

 

پروتکل امنیتی لایه انتقال (Transport Layer Security)، بر پایه لایه سوکت‌های امن (Secure Sockets Layer) که یکی از پروتکل‌های رمزنگاری است و برای تامین امنیت ارتباطات از طریق اینترنت است بنا شده‌ است. این پروتکل امنیت انتقال داده‌ها را در اینترنت برای مقاصدی چون کار کردن با پایگاه‌های وب، پست الکترونیکی، نمابرهای اینترنتی و پیام‌های فوری اینترنتی به کار می‌رود.

لایهٔ سوکت‌های امن (Secure Sockets Layer) یا اس‌اس‌ال (SSL) پروتکلی است که توسط شرکت Netscape برای رد و بدل کردن سندهای خصوصی از طریق اینترنت توسعه یافته‌ است. طبق آن‌چه در استاندارد آمده‌ است URLهایی که نیاز به یک ارتباط از نوع SSL دارند با:https به جای:http شروع می‌شوند. SSL یک پروتکل مستقل از لایه برنامه‌ است (Application Independent). بنابراین، پروتکل‌هایی مانند FTP، HTTP و شبکه راه دور قابلیت استفاده از آن را دارند.

 

جهت مطالعه بیشتر در این مورد می‌توانید به لینک منبع مراجعه نمایید >>>

منبع: امنیت لایه انتقال SSL

اس اس ال رایگان